Zaproszenie do udziału w szkoleniu "Wystawianie i otrzymywanie faktur w KSeF"
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Międzychodzie informuje o szkoleniu stacjonarnym dotyczącym Krajowego Systemu e-Faktur – „Moduł Certyfikatów i Uprawnień MCU”, które odbędzie się 29 października 2025 roku w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, w godz. od 10 do 12.
Spotkanie poprowadzą trenerzy z Urzędu Skarbowego w Międzychodzie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!