Gmina Kwilcz

Zaproszenie do udziału w szkoleniu "Wystawianie i otrzymywanie faktur w KSeF"

Ocena 0/5

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Międzychodzie informuje o szkoleniu stacjonarnym dotyczącym Krajowego Systemu e-Faktur – „Moduł Certyfikatów i Uprawnień MCU”, które odbędzie się 29 października 2025 roku w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, w godz. od 10 do 12.

Spotkanie poprowadzą trenerzy z Urzędu Skarbowego  w Międzychodzie.

Plakat_Środy_z_KSeF_us_4_moduł__29-10-2025  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności