Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Kwilczu w Mistrzostwach Wielkopolski w Festiwalu Sztafet
Finał Wojewódzki w Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych w Poznaniu, który odbył się w dniu 16 października 2025 r., przyniósł uczennicom Szkoły Podstawowej w Kwilczu fantastyczny sukces!
Zuzanna Osińska, Maja Judek, Nadia Buśko i Wiktoria Bierka zostały mistrzyniami Wielkopolski w Festiwalu Sztafet (Sztafeta Szwedzka - 100/200/300/400m):
- Zuzanna Osińska 100m,
- Maja Judek 200m,
- Nadia Buśko 300m
- Wiktoria Bierka 400m.
Uczennice szkoły w Kwilczu zwyciężyły pokonując szkoły z Piły, Opalenicy, Śmigla, Strzałkowa, Ostrowa Wlkp, Zdun, Słupcy, Żerkowa, Nekli, Kórnika i SP Sierakowo. Zawodniczki dekorował Prezes Szkolnego Związku Sportowego, pan Zdzisław Urbańczyk.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i opiekunów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!