Gmina Kwilcz

Sukces uczennic Szkoły Podstawowej w Kwilczu w Mistrzostwach Wielkopolski w Festiwalu Sztafet

Ocena 0/5

Finał Wojewódzki w Festiwalu Sztafet Lekkoatletycznych w Poznaniu, który odbył się w dniu 16 października 2025 r., przyniósł uczennicom Szkoły Podstawowej w Kwilczu fantastyczny sukces!

Zuzanna Osińska, Maja Judek, Nadia Buśko i Wiktoria Bierka zostały mistrzyniami Wielkopolski w Festiwalu Sztafet (Sztafeta Szwedzka - 100/200/300/400m):

  • Zuzanna Osińska 100m,
  • Maja Judek 200m,
  • Nadia Buśko 300m
  • Wiktoria Bierka 400m. 

Uczennice szkoły w Kwilczu zwyciężyły pokonując szkoły z Piły, Opalenicy, Śmigla, Strzałkowa, Ostrowa Wlkp, Zdun, Słupcy, Żerkowa, Nekli, Kórnika i SP Sierakowo. Zawodniczki dekorował Prezes Szkolnego Związku Sportowego, pan Zdzisław Urbańczyk.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i opiekunów!

IMG-20251017-WA0002_(002) 

IMG-20251017-WA0001_(002) 

IMG-20251017-WA0000_(002) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności