WywieśMY flagi dla Powstańców!
27 grudnia świętujmy wspólnie z całą Polską Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Uczcijmy 105. rocznicę wybuchu Wielkopolskiej Insurekcji wywieszając czerwoną flagę z białym orłem!
Tym symbolicznym gestem pokażmy nasze przywiązanie do historii, z której Wielkopolska dumnie wyrosła, a dzięki której niepodległa Rzeczpospolita stała się silniejsza.
Pokażmy, że jesteśmy dumni z Wielkopolski. Uczcijmy Naszych Bohaterów i wywieśMY flagi dla Powstańców!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!