Gmina Kwilcz

WywieśMY flagi dla Powstańców!

Ocena 0/5

27 grudnia świętujmy wspólnie z całą Polską Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Uczcijmy 105. rocznicę wybuchu Wielkopolskiej Insurekcji wywieszając czerwoną flagę z białym orłem!

Tym symbolicznym gestem pokażmy nasze przywiązanie do historii, z której Wielkopolska dumnie wyrosła, a dzięki której niepodległa Rzeczpospolita stała się silniejsza.

Pokażmy, że jesteśmy dumni z Wielkopolski. Uczcijmy Naszych Bohaterów i wywieśMY flagi dla Powstańców!

27grudnia-baner_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności