Powodzenia na Egzaminie Ósmoklasisty!
Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami ważny moment – egzamin, który jest początkiem nowego etapu. Życzymy Wam spokoju, wiary w siebie i odwagi, by pokazać wszystko, co potraficie. Niech wiedza, którą zdobywaliście przez lata, przyniesie Wam satysfakcję i dobre wyniki.
Powodzenia, dużo uśmiechu i połamania piór!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!