Gmina Kwilcz

Środy z KSeF

Ocena 0/5

Podczas marcowych spotkań eksperci przekażą przedsiębiorcom najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Treść szkolenia obejmie podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.

Szkolenia odbędą się: 4, 11, 17 (wtorek), 25 i 31 (wtorek) marca 2026 roku w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2, w godz. od 10:00 do 12:00.

Spotkanie poprowadzą trenerzy z Urzędu Skarbowego w Międzychodzie.

Plakat1_Środy_z_KSeF_MARZEC 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności