Gmina Kwilcz

WOŚP zagra w Gminie Kwilcz!

Ocena 0/5

25 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 34. W tym roku celem zbiórki są choroby przewodu pokarmowego u dzieci. 

W programie przewidziano liczne atrakcje, występy, animacje oraz licytacje, a wszystko w atmosferze wspólnej zabawy i pomocy. Jak zawsze przez cały dzień na ulicach gminy spotkać będzie można wolontariuszy z kolorowymi puszkami.

Razem możemy zrobić wiele dobrego!   

WOŚP1 

WOŚP2 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności